Bez odgovora nadležnih-kaže on
Zgrada namijenjena za mlade bračne parove u Foči još uvijek nema upotrebnu dozvolu, zbog čega svi oni koji su kupili stambenu jedinicu ne mogu da je upišu na svoje ime i postanu zvanični vlasnici nekretnine, upozorio je Ognjen Bodiroga, šef Kluba poslanika SDS-a u Narodnoj skupštini Republike Srpske.
Bodiroga ističe da su Klub odbornika SDS-a Foča i on, u svojstvu narodnog poslanika, zvanično zahtijevali od opštinske uprave uvid u ključnu dokumentaciju, ali da nisu dobili odgovor.
-Putem pristupa informacijama tražili smo od opštinske uprave da nam dostave lokacijske uslove, građevinsku i upotrebnu dozvolu zgrade za mlade bračne parove, ali načelnik opštine to odbija da uradi-izjavio je Bodiroga.
-Zbog toga ćemo naša prava tražiti pred nadležnim organima. Epilog će biti isti kao i u prethodnih trinaest sudskih sporova koji su pokazali da naša vlast i načelnik ne rade po zakonu-poručio je on.










