Nedavno su svečano proslavljali skidanje asfalta i makadamske puteve predstavljali kao najbezbjednije, navode iz PSS-a.
„Кomunalcu” a.d. Srbac od ponedjeljka je blokiran račun, dok širom opštine niču divlje deponije smeća. Istovremeno, ovo preduzeće je, kako nam pišu građani, zaposlilo još četiri nova „radnika” – pogađate, iz redova SNSD-a.
Kazao je ovo Nebojša Drinić iz Pokreta Sigruna Srpska koji je ujedno i odbornik u Banjaluci.
Drinić dodaje i sledeće:
Postavlja se pitanje: šta ti ljudi tačno rade i ko će platiti cijenu stranačkog zapošljavanja? Da li je na pomolu novo kreditno zaduženje kako bi se pokrile nagomilane obaveze?

Istovremeno, još čekamo odgovore o sumnjivom poslovanju „Vodovoda”. Neka se načelnik Srpca, predsjednik Skupštine opštine i direktori posrnulih preduzeća dogovore kojim redom će odgovarati građanima.
Nedavno su svečano proslavljali skidanje asfalta i makadamske puteve predstavljali kao najbezbjednije. Šta je sljedeće? Svečano zatvaranje „Vodovoda” i „Кomunalca”? – navodi Drinić.










