Banjaluka iz godine u godinu privlači sve više turista iz regiona i Evrope.
Banjaluka iz godine u godinu privlači sve više turista iz regiona i Evrope, a mnogi od njih iz grada na Vrbasu odlaze sa potpuno drugačijom slikom od one koju su imali prije dolaska.
Da predrasude često nestanu već nakon prvih koraka kroz najveći grad Republike Srpske potvrđuje i jedna gošća iz Dalmacije, koja nakon obilaska Banjaluke nije krila oduševljenje.
-Došli smo puni predrasuda, a odlazimo puni utisaka, ali lijepih utisaka. Idete negdje, priča se ovo, priča se ono, taj uticaj svega, a na kraju shvatite da su svi ljudi normalni – rekla je ona.
@mladen.mitric Gospođa iz Dalmacije nakon obilaska Banjaluke ❤️ #banjaluka ♬ original sound – mladen.mitric
Kako kaže, grad ju je prijatno iznenadio, posebno gostoprimstvo ljudi, urednost i atmosfera koju su zatekli.
-Banjaluka je grad kulture, izuzetno zelen grad, čist grad, gostoljubiv grad, apsolutno smo svi iznenađeni – poručila je ona.










