Home > Banjaluka > Nastavljeno uređenje kontejnerskih mjesta

Nastavljeno uređenje kontejnerskih mjesta

Danas radovi u Novoj Varoši.

U okviru redovnih aktivnosti na održavanju javne higijene, nastavljeno je čišćenje i uređenje kontejnerskih mjesta na području grada.

Nakon što su juče očišćena kontejnerska mjesta u naseljima Borik i Lauš, ekipe danas rade na području Nove Varoši, gdje se vrši uklanjanje smeća i uređenje prostora oko kontejnera.

Ove aktivnosti dio su redovnog programa održavanja javnih površina s ciljem unapređenja čistoće i urednosti gradskih naselja i biće nastavljene i u drugim dijelovima grada prema planiranoj dinamici radova.