Home > Banjaluka > OKI „Banja Luka“ obezbijedio titulu šampiona Republike Srpske

OKI „Banja Luka“ obezbijedio titulu šampiona Republike Srpske

Bravo!

Kolo prije kraja Prvenstva Republike Srpske u sjedećoj odbojci, članovi OKI Banja Luka obezbijedili su titulu šampiona.

Banjalučki odbojkaši su na domaćem terenu savladali ekipu OKI Semberija rezultatom 3:1 u setovima i tako potvrdili dominaciju u ovogodišnjem prvenstvu.

Susret je protekao u odličnoj atmosferi, a stručni štab domaće ekipe iskoristio je priliku da veću minutažu pruži i igračima koji su tokom sezone imali manju ulogu. Uprkos izmjenama u sastavu, ekipa OKI „Banja Luka“ pokazala je kvalitet i zasluženo stigla do nove pobjede i šampionske titule.

Nakon utakmice, utiske su podijelili igrač Aleksandar Cvijanović i trener Draško Madžar, koji su istakli zadovoljstvo osvojenom titulom, ali i timskim duhom koji je krasio ekipu tokom cijele sezone.

Titula šampiona Republike Srpske još jednom potvrđuje da je OKI „Banja Luka“ jedan od najuspješnijih sportskih kolektiva u sjedećoj odbojci na ovim prostorima, prenosi Glas Srpske.