Home > Svijet > “Ostajem u kući u kojoj su mi djeca” Mađar neće da se useli u premijersku rezidenciju

“Ostajem u kući u kojoj su mi djeca” Mađar neće da se useli u premijersku rezidenciju

Mađar je dodao da ce nastaviti da koristi “škodu superb” koju je koristio u predizbornoj kampanji.

Premijer Mađarske Peter Mađar izjavio je danas da se neće useljavati u rezidenciju premijera, već ce ostati u svom trenutnom mestu boravka.

Ostajem u kući u kojoj su mi djeca – rekao je Mađar u objavi na Fejsbuku, prenosi MTI.

Mađar je dodao da ce nastaviti da koristi “škodu superb” koju je koristio u predizbornoj kampanji.

– Kancelarija premijera i mjesto održavanja sastanaka kabineta biće u ulici Alkotmani 5, blizu Parlamenta u Budimpešti, u zgradi u kojoj je ranije bilo smješteno Ministarstvo građevinarstva i saobraćaja – rekao je Mađar, objavljujući fotografiju buduce sale za sastanke kabineta.