Mađar je dodao da ce nastaviti da koristi “škodu superb” koju je koristio u predizbornoj kampanji.
Premijer Mađarske Peter Mađar izjavio je danas da se neće useljavati u rezidenciju premijera, već ce ostati u svom trenutnom mestu boravka.
Ostajem u kući u kojoj su mi djeca – rekao je Mađar u objavi na Fejsbuku, prenosi MTI.
Mađar je dodao da ce nastaviti da koristi “škodu superb” koju je koristio u predizbornoj kampanji.
– Kancelarija premijera i mjesto održavanja sastanaka kabineta biće u ulici Alkotmani 5, blizu Parlamenta u Budimpešti, u zgradi u kojoj je ranije bilo smješteno Ministarstvo građevinarstva i saobraćaja – rekao je Mađar, objavljujući fotografiju buduce sale za sastanke kabineta.










