Predsjednik Pokreta Sigurna Srpska i gradonačelnik Banjaluke Draško Stanivuković poručio je da je povlačenje čak četiri zakona u svega nekoliko dana dokaz potpunog haosa i neodgovornosti u radu Vlade Republike Srpske, te ocijenio da je vrijeme da nosioci vlasti podnesu ostavke.
-Četiri vaša zakona pala su u svega nekoliko dana! Četiri puta ste pokušali da zavučete ruku u džepove građana! Četiri puta ste morali da se povučete pred istinom, narodom i Ustavom – kaže Stanivuković i dodaje:
-Ako Vlada Republike Srpske u nekoliko dana više puta obori samu sebe, jer njeni ministri predlažu neustavne i štetne zakone pa ih nakon pritiska javnosti povlače – onda je vrijeme za ostavke – rekao je on.










