Obišla radove.
-Danas smo obišli dvorište škole “Zmaj Jova Jovanović”, koje u potpunosti rekonstruišemo i uređujemo u moderan i funkcionalan prostor za našu djecu. Vrijednost projekta iznosi skoro 200.000 KM, a cilj nam je da stvorimo novo mjesto okupljanja, druženja i kvalitetnog boravka učenika i nastavnika.
Kazala je ovo gradski menadžer Mirna Savić – Banjac koja je danas zajedno sa saradnicima obišla radove na rekonstrukciji ovog prostora.
-Iz godine u godinu pružali smo podršku ovoj školi kroz finansiranje opremanja učionica i realizaciju brojnih projekata, a sada nastavljamo da radimo na dodatnom unapređenju školskog ambijenta – kazala je ona.
Istakal je kako će novi plato, više zelenila, mini amfiteatar i uređen prostor za boravak na otvorenom samo su dio sadržaja koji će ovo dvorište učiniti ljepšim, funkcionalnijim i prilagođenim potrebama djece.
-Nastavljamo da ulažemo u obrazovanje i prostore u kojima odrastaju naše buduće generacije – poručila je ona.










