Home > Politika > Stanišić: Petrović bolje da se prošeta Bijeljinom i vidi kakvo je stanje (VIDEO)

Stanišić: Petrović bolje da se prošeta Bijeljinom i vidi kakvo je stanje (VIDEO)

I građani Bijeljine bi rado da ga vide-kazao je on.

Da je gradonačelnik Bijeljine Ljubiša Petrović prošetao našim gradom vidio bi stotinu problema koji čekaju njega da ih riješi.On bi vidio mnogo, a i Bijeljinci bi rado da vide svog gradonačelnika.

Poručio je ovo predsjednik GrO PSS-a Bijeljina Miloš Stanišić u video objavi, ističući da je “najlakše odšetati od problema”.


-Naš grad zaslužuje bolje, zar ne?-zaključio je pitanjem Stanišić