Home > Banjaluka > Stanivuković čestitao kadetkinjama OK „Inova“ na osvajanju titule BiH

Stanivuković čestitao kadetkinjama OK „Inova“ na osvajanju titule BiH

Banjaluka ima šampionski duh, talenat i budućnost, rekao je on.

Naše Banjalučanke, odbojkašice OK „Inova“ osvojile su kadetsku titulu prvaka BiH i još jednom pokazale da Banjaluka ima šampionski duh, talenat i budućnost na koju možemo biti ponosni.

Naveo je gradonačelnik Banjaluke Draško Stanivuković u čestitki koju je uputio članicama i rukovodstvu Kluba.

-Čestitam našim mladim šampionkama i svima koji su bili dio ovog velikog uspjeha. Banjaluka je uz vas i raduje se svakom vašem novom uspjehu – naveo je Stanivuković.