Kotlićijada je godinama postala jedan od simbola okupljanja građana.
Gradonačelnik Banjaluke i lider PSS-a Draško Stanivuković prisustvovao je kotovaroškoj kotlićijadi sa brojnim graanima ove opštine.
Kotorvaroška kotlićijada postala je simbol ove opštine, mjesto okupljanja, druženja i čuvar tradicije ovog kraja.
Posebno me raduje što iz godine u godinu imam priliku da budem dio ove lijepe priče. U Kotor Varoš uvijek rado dolazim, a posebno sam ponosan na saradnju koju smo izgradili između Banjaluke i Kotor Varoša-naveo je on.
.Hvala načelniku Zdenku Sakanu, predsjedniku Skupštine opštine Mladen Trivunoviću i njihovim saradnicima na pozivu i prilici da uručim neke od nagrada. A vama, dragi ljudi, hvala na svakoj riječi podrške, to mi zaista mnogo znači-istakao je Stanivuković










