Home > Društvo > Svakog mjeseca na putevima Srpske gine više od 10 ljudi

Svakog mjeseca na putevima Srpske gine više od 10 ljudi

Prošle godine stradalo je 129 osoba.

Načelnik Službe ministra unutrašnjih poslova Republike Srpske Srđan Obradović rekao je da je prošle godine bilo 129 smrtno stradalih u saobraćajnim nesrećama, te da su preduzete mjere i aktivnosti kako bi se situacija u oblasti bezbjednosti saobraćaja poboljšala.

Ovaj broj je upozoravajući i preduzete su određene mjere i aktivnosti u ovoj oblasti, te su već vidljivi rezultati”, rekao je Obradović u završnoj riječi o Izvještaju o radu MUP-a Republike Srpske za prošlu godinu.

On je dodao da Ministarstvo ostaje posvećeno ispunjavanju svojih ustavnih i zakonskih nadležnosti, te izrazio nadu da će ubuduće rezultati rada biti i bolji.