Stanivuković pozdravio odluku Vrhovnog suda u predmetu “Depot”
Odvoz otpada u Banjaluci i široj regiji neće biti obustavljen, rekao je on.
Zaustavljena deložacija deponije u Ramićima: Vrhovni sud RS vratio postupak na početak
U Ramićima se odlaže smeće iz Banjaluke i još 7 lokalnih zajednica.
Drinić o “Dep-otu”: Prioritet je da ne dođe do prestanka odvoženja otpada
Kako kaže mnogo je pitanja na koja treba da se nađe dogovor.
Milanović o slučaju “Dep-ot”: Vlada treba da se uključi, jer ovo nije samo banjalučki problem
Kako kaže ovo je rezultat niza pogrešnih odluka koje su donesene u prošlosti u ovom gradu.
Drinić uoči vanredne sjednice Skupštine Banjaluka: Bazen zatvoren zbog političkih odluka (VIDEO)
Bazen je zatvoren greškom, namjerno ili nenamjerno skupštinske većine, poručio je on.
“Očekujemo nesmetan prijem i odvoz otpada” Savić-Banjac poručila da Vlada treba što prije okupiti sve lokalne zajednice
Banjaluka ne smije biti talac ničije neodgovornosti i uradićemo sve što je u našoj moći da zaštitimo prvnestveno naše građane i njihovo zdravlje-poručila je ona.
“Zakon je jasan” Savić-Banjac pozvala da se i Vlada uključi u rješavanje problema sa preduzećem “Depot”
S obzirom na to da je deponija u Ramićima regionala i otpad na nju se odvozi iz nekoliko lokalnih zajednica.















