Ona je dodala da će se do kraja boriti za koncept jedne kolone.
Ne vidim razlog zašto mi koji smo pozivali na sastanke ne bismo odazvali i sada jer smatramo da potencijalno cijepanje opozicije i izlazak u dvije kolone je davanje pobjede na tacni SNSD-u.
Poručila je to Jelena Trivić, predsjednica Narodnog fronta, potvrđujući prisustvo na sastanku opozicionih stranaka u srijedu u Banjaluci.
Kako je dodala u razgovoru za “Nezavisne novine”, oni već mjesecima pozivaju na sastanke smatrajući da je to jedini način da jedinstveno pobijede aktuelnu vlast.
-Mi u Narodnom frontu želimo uložiti maksimalan napor da se to ne desi, odnosno da opozicija nastupi u jednoj koloni za obje inokosne funkcije-istakla je Trivićeva.
Ona je dodala da će se do kraja boriti za koncept jedne kolone, te je dodala da je upravo Narodni front integrišući faktor tog koncepta.










