ČETVRTA MEDALJA NA SVJETSKOM PRVENSTVU U RAFTINGU Master tim BiH osvojio srebro u spustu

Ovakvi talentovani sportisti će Banjaluci vratiti epitet grada sporta.

Master tim BiH u sastavu Igor Kuzmanović, Dragan Bjelić, Nebojša Tadić i Andrej Zamolo osvojio je i četvrtu medalju na Svjetskom prvenstvu u raftingu R-4.

Poslije zlata u sprintu, bronze u Head-to-Head i srebra u slalomu članovi Rafting kluba Dajak osvojili su srebrno odličje u spustu na veoma zahtjevnoj stazi na rijeci Tari u Foči sa vremenom od 55:51,77 minuta.

Prvo mjesto osvojila je Češka Republika sa vremenom 55:15,14 minuta, dok je treći Brazil (56:35,49).

Master tim BiH nas je ponovo učinio ponosnim i dokazao da Banjaluka, iz koje su svi članovi ovog tima, može da se pohvali brojnim talentovanim sportistima koji će gradu vratiti epitet grada sporta.